17 Ocak 2013 Perşembe

Omegle Ban Kaldırma


Omegle ban kaldırma / açma taktiklerinden en güvenli ve en kolayını anlatacağım. Aslında bu taktik ile bütün sistemlerdeki ban sorununu çözebilirsiniz. Bu ban kaldırma / açma yöntemi ile chatroulette, xat gibi chat sitelerinde de ban kaldırma / açma işlemi yapabiliyorsunuz.

Konu Dışı: Eğer internette sansüre karşı koyamıyorsanız, istediğiniz siteyi dilediğiniz gibi gezebilmek için yasaklı sitelere giriş yazımızı inceleyebilirsiniz.

Konu Dışı: Omegle'den sıkıldıysanız Chatroulette'yi kullanabilirsiniz. Eğer Chatroulette'de sürekli ban yiyorsanız işte çözümü Chatroulette ban kaldırmalinkine tıklayarak bu sorunu aşabilirsiniz.
omegle ban kaldırma

Öncelikle yapmamız gereken omegle / chatroulette / xat ya da her hangi bir site, bu siteyi hangi tarayıcıda açıyorsanız o tarayıcıyı ter temiz yapmanız gerekmektedir. Diyelim ki Firefox kullanıyorsunuz. Firefox tarayıcısının bütün geçmişini temizleyeceksiniz. Bunun için bir proğram kullanabilirsiniz, ancak gerek yok bunu elle de kısa sürede yapabiliyorsunuz. Araçlar'a tıklarsanız temizleme seçeneğine ulaşabilirsiniz. Proğram kullanmak isterseniz ise CCleaner proğramını tavsiye ederim.

Kullandığınız proğramı tamamen temizledikten sonra, sıra geldi ip adresinizi değiştirmeye. Eğer ip adresinizi değiştirmezseniz bu yaptığınız işlem tek başına hiç birşeye yaramaz. Çünkü Omegle ya da diğer siteler sizin ip adresinize engel koyuyorlar.

İp adresinizi değiştirmek için çeşitli proğramlar kullanabiliyorsunuz. Ancak bir çok modem, her kapatılıp açılma sırasında kendisi yeni bir ip belirler. Biz bu şekilde ip adresimizi değiştireceğiz. Bu özelliği olmayan bir modeme sahip iseniz bir proğram sayesinde ip adresinizi değiştirin. Modemi kullanarak ip adresinizi değiştirmek için öncelikle modeminizi kapatın. Bir kaç saniye bekledikten sonra tekrar açın. İşlem bu kadar basit. Bütün bu işlemleri yaparken aşağıdaki kurallara dikkat edin.

1- Omegle Chatroulette ya da başka bir chat sitesini hangi tarayıcıda kullandıysanız o tarayıcının geçmişini / önbelleğini / çerezlerini tamamen temizlemeniz gerekmektedir.
2- Tarayıcıyı temizledikten sonra modem işlemine geçmeden önce tüm tarayıcılarınızı kapatın.
3- Modemi kapattıktan sonra bir kaç saniye bekleyin.
4- Modem tamamen açılmadan tekrar tarayıcınızı açmayın.
5- Daha önce banlandığınız üyeliği değiştirin, o üyeliğe giriş yapmayın.

Eğer sorunu çözemediyseniz daha ayrıntılı anlatım için Chatroulette Ban Kaldırmayazımıza göz atabilirsiniz.

Kelimeler: Omegle ban kaldırma, Omegle ban açma

Populer Aramalar:

ban kaldırma
ban açma
bandan kurtulma
ban acma
ban kaldirma
omegle ban kaldırma
omegle banned
omegle ban
omegle ban açma
omegle ban yedim
omegle banned me
omegle banı kaldırma
omegle bandan kurtulma

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder